top of page

אנחנו מילואימניקים, לוחמים ולוחמות

הקזנו דם במלחמה הזו, איבדנו חברים, נלחמנו חודשים, השארנו בבית משפחות מודאגות.
כשיצאנו הביתה, גילינו חזית חדשה: מלחמה על עצם הרצון של מדינת ישראל לנצח.

לא נוותר על נצחון, ועל הכרעה אמיתית.

למרות הקשיים, אנחנו מוכנים להמשיך להילחם, להסתכן, לעשות מה שצריך בשביל לנצח - למען ילדינו, למען הדורות הבאים.

 • ה'ניצחון המוחלט' שאתם דורשים הוא לא סיסמא ריקה?
  לא. וגם נסביר איך הוא בא לידי ביטוי בפעולות מוחשיות: 1. קרקע - גביית מחיר טריטוריאלי מהאויב ברצועת עזה ובגבול הצפון. מחיר אשר יזכיר לכל מי ששוקל לחזור על זוועות טבח ה-7.10 כי הוא עתיד לשלם בשטח עליו הוא שולט. 2. אויב – חיסול כלל שרשרת הפיקוד של החמאס וחיזבאללה; ממפקדי השטח עד הנייה ונסראללה. אפשור הגירה החוצה של אוכלוסיית "הבלתי מעורבים" בעזה כמדיניות ממשלתית. 3. כוחותינו – בטחון כוחותינו קודם לחיי אזרחי האויב. 4. סיוע - עצירת הסיוע ההומניטרי והלוגיסטי לאויב, והפעלת לחץ מתמשך על כלל גורמי הכח ברצועת עזה עד להרמת דגל לבן. 5. אחדות הפיקוד- פירוק מנשקם של כלל הכוחות החמושים שאינם צה"ל / משטרת ישראל בין הירדן לים, כולל מנגנוני הרש"פ וארגוני הפרוקסי שלהם. 6. דבקות במשימה וחתירה לניצחון- שינוי ההנהגה המדינית והצבאית והחלפת פיקוד הקונספציה, לאלו אשר רואים בהכרעת האויב ערך עליון, ופועלים לביצור מעמדה הצבאי והמדיני של מדינת ישראל, וליצירת הרתעה אזורית ברורה אשר תאפשר את המשך חיי העם היהודי במדינתו היחידה. כל סיום אחר של המלחמה יתפרש כהפסד אשר יפגע משמעותית בעתידה של מדינת ישראל.
 • איך משנים תודעה?
  כמו שלקחנו אחריות ועלינו על מדים, כך אנו לוקחים אחריות ומנהלים מאבק מסוג אחר - על הרצון לנצח ועל הנכונות להכריע. מאבק על דעת הקהל והחוסן לאומי. מאבק על מקבלי ההחלטות, על נבחרי הציבור. לחזק אותם ברצון לנצח את האויב, אויב שיעשה הכל בשביל להשמיד אותנו. כיום לצערנו יש גופים ואינטרסים רבים שלא מעוניינים לשמוע את הקול הזה מהשטח, ולכן אנחנו חייבים להשמיע אותו, חזק יותר. בתקשורת, ברשתות החברתיות, מפה לאוזן. מהאזרח 'הפשוט' ועד הפיקוד. אפשר וחייב להיות אחרת!
 • איזה מאבקים ניהלתם?
  > כחודשיים לאחר תחילת הלחימה הקמנו מאהלי מילואימניקים מול קריית הממשלה בירושלים, ליד הקריה בתל אביב וב"נובה" (רעים) בעוטף, במטרה לייצר לחץ תקשורתי על הממשלה להמשיך בלחימה. > קיימנו עצרת ענק מול משרדי הממשלה בירושלים בהשתתפות 15,000 איש מכל גווני קשת האוכלוסייה הישראלית בדרישה ניצחת להכרעת האויב. > במהלך חודש מרץ 2024 פתחנו בשורה של פעולות נגד משרדי אונר"א בירושלים הפועלים בשלושה מתחמים מרכזיים, על קרקעות השייכות למדינת ישראל. בעשרות פעילי התנועה חסמו את הכניסות למשרדים והיה רעש תקשורתי נרחב. כחלק מהמאבק הוגשה גם תלונה למשטרת ישראל בדרישה לפתיחת חקירה מקיפה על כלל הפעילות הפנימית של אונר"א המתבצעת בישראל. בעקבות הפעילות, הודיעו לאחרונה משרדי אונר"א במזרח ירושלים על החלטתם לסגור את המרכז. > עידוד הגירה: בחודש זה גם הוצאנו נייר מדיניות אודות הצורך בהסרת המגבלות על יציאת תושבי עזה מהרצועה בעקבות מלחמת 'חרבות ברזל', ועובדות מחקריות על תמיכת רוב אוכלוסיית עזה בארגון הטרור חמאס ובמעשי הטרור כנגד ישראל. > משפיעים גם בזירה הבינלאומית: מובילי התנועה טסו לקונגרס בוושינגטון ונפגשו עם כ-15 חברי קונגרס תומכי ישראל וחברי המפלגה הרפובליקנית, במטרה לסייע לשחרור ישראל מהלחץ האמריקאי, לחקיקת חוקים רלוונטיים ולהעברת תקציבים להמשך הלוחמה. > לאור התחממות הגזרות, התנדבו בחודש שעבר עשרות מילואימניקים לשמירה על חוות ומקומות אסטרטגיים מבודדים ברחבי הארץ, מהנגב, יו"ש ועד הגליל. לאור הביקוש והצורך הממשי, הקמנו מערך מתנדבים עפ"י מוקדי הפעילות, כך שישמש להקפצה בעת הצורך בהגנה על קו המגע האזרחי של מדינת ישראל. > במקביל לכל זאת עשרות מילואימניקים בהובלת התנועה יצאו למסע חוצה ישראל בקהילות, ארגונים ומכינות קד"צ במטרה להדהד את המסרים שלנו דרך השטח, עד כה השתתפו מאות גברים ונשים מהגולן ועד הנגב. >צבענו את הארץ בפרסום ושילוט בתים וכבישים, דגלים, חולצות ופאצ'ים מיוחדים למילואימניקים. > הקמנו מערך דיגיטל נרחב שמונה כיום מעל 30,000 עוקבים וחברים. הצטרפו אלינו!
 • מאיפה הכסף? מי מממן אתכם?
  אתם, בתקווה. אין לנו גופים מממנים, אין תרומות מוסדיות, אף איל הון לא נתן את חסותו. הכל מהתנדבות ותרומות. כל שקל שאתם תורמים, הולך ב100% למטרה אחת בלבד: ניצחון והכרעה במערכה!
 • אתם מפלגה? מה הדעות הפוליטיות שלכם?
  אנחנו מילואימניקים, ובאים מכל הגוונים שפעם היו רלוונטיים למשהו. לא תמצאו אצלנו דיבורים על פוליטיקה. השארנו אותה בש"ג.
bottom of page